34-ročný Pavol sa preslávil tým, že jeho penis sa zväčšil v priebehu pár dní z 13 cm na ..... 23 cm. Ako rozpráva majiteľ jedného z najkrajších penisov na svete, nikdy nečakal, že tento spôsob bude mať také výsledky.

To sa deje. Prežívam najlepší sex vo svojom živote. Robím ju raz, druhý, tretí krát a potom už nepočíta. Konečne som zbavil komplexu malého penisu a získal som sebavedomie. Opäť sa cítim ako ozajstný chlap v posteli. Chcete vedieť ako som to dokázal?

Ešte pred polrokom som bol nesmelým chlapom s určitým problémom, ktorým bol...

Spartan Mužský Blog

mikro-penis. To je nieco čo nikomu neprajem. Skutočnosť, že mám niečo tak maličké v nohaviciach mi nedávala spať a naozaj nepreháňam. Kvôli tomu mi nič nevychádzalo v osobnom živote. A aby toho nebolo málo mal som problém dosiahnuť aj erekciu.

Hovorí sa, že pre ženy rozmer nie je dôležitý a dôležitá je vnútorná krása. TOTÁLNA HLÚPOSŤ.

Môžem to potvrdiť z vlastnej skúsenosti. Mal som v minulosti situáciu, ktorá ma poznačila na celý život. Bol som v hmmm v intímnej situácii so ženou a začínal som do nej zasúvať. Po pár sekundách som sa opýtal či je všetko v poriadku a ona ma začala nabádať aby som ho zasunul ešte viac. Ale ja som už nemohol...Keď si uvedomila, že to bolo všetko čo dokážem tak povedala, že ho ani necítila. Bola to ozajstná katastrofa. Po tej udalosti som sa uzamkol v sebe a dlhú dobu som sa vyhýbal sexu. Nemohol som.

Spartan Mužský Blog

Dlho som rozmýšlal, prečo zareagovala tak brutálne. Prečo ma ani trochu nechcela rozumieť? Nakoniec som si uvedomil: zareagovala ako normálna žena 21. storočia. To už nie je doba, keď ženy nemajú žiadne slovo. Dnes chcú ženy cítiť, chcú viac, majú v posteli vysoké požiadavky. Eventuálne časť z nich len predstiera orgazmus lebo je to tak príjemnejšie. Naozaj, sa jej vôbec nedivím - malý penis je mojím problémom a nie jej. Ja som si s tým musel poradiť.

A viete čo? poradil som si s tým dokonale.

To bola úplná náhoda. Keď som sa už dostal z toho mŕtveho ťahu, začal som hĺadať možnosti ako zväčšiť rozmery môjho penisu. Rozmýšlal som aj nad metódami ako je operačné zväčšenie penisu, ale sú to vysoké náklady a tiež je to veľké zdravotné riziko. Rýchlo sa ale ukázalo, že o tom už nemusím vôbec rozmýšlať, lebo som objavil zväčšujúcu metódu, ktorá zároveň zväčšuje sexuálne možnosti.

Spartan Mužský Blog

To, čo u mňa fungovalo som našiel prehliadaním stránok pre dospelých. Veľmi som vždy obdivoval fakt, že ľudia čo tam vystupujú majú také veľké penisy. Na jeden zo stránok bol článok venovaný prírodným metódam zväčšovania penisu a našiel som výrobok MenMax. Hneď som si kúpil dve balenia - chcel som byť zabezpečený. Ako sa neskôr ukázalo ešte pred užitím prvého balenia som už videl efekty, ktoré ma úplne šokovali.

Začnem ale od otázky erekcie

Spartan Mužský Blog

Ako som už spomínal s tým som mal tiež problémy. Mal som podozrenie, že je to stresom z malého penisu. Keď som prvý raz vyskúšal MenMax, stalo sa niečo neuveriteľné - môj penis bol pevný a tvrdý ako oceľ. Ako nikdy predtým. Stál, stál a nechcel prestať. V nasledujúcich dňoch som pozoroval ako sa mení jeho obvod a veľkosť rýchlym tempom. Teraz už viem, že v mojom organizme dochádzalo ku kŕčom hladkých svalov, ktoré zodpovedajú za prúdanie krvi, čím sa zvyšuje objem krvi v penise a tým sa zväčšuje jeho rozmer. Ale to čo sa stalo po 2 týždňoch prekonalo aj moje najsmelšie očakávania.

Vyskúšal som teda, ako môj ,,malý" (aj keď už vôbec nebol malý) sa zachová v naturálnom prostredí. Dohodol som si rande. A aby to bolo zaujímavejšie tak s mojou bývalou. Nikdy nezabudnem na jej pohľad, keď sme sa ocitli v jej byte. Jej oči prezrádzali všetko: šok, zaskočenia a obdiv. V momente keď som ho do nej vložil, počul som krik. Ale nebol to krik z rozčarovania ale krik obdivu. V tú noc sme sa milovali 5 krát za sebou. Bol som totálne zaskočený faktom, že nepotrebujem dlhšiu prestávku na regeneráciu. Po každom milovaní som bol pripravený na ďalšie. Nikdy predtým sa mi to nestalo. Ale aj tak najväčším šokom bolo, že môj malý penis sa zmenil na obrovského pitóna.

Spartan Mužský Blog

Odvtedy prešlo už viac ako polroku a ja naďalej prežívam najlepší sex v mojom živote. Moja bývalá sa ku mne chcela vrátiť, ale vykašľal som sa na ňu a našiel som si dievča, ktoré spĺňa všetky moje erotické fantázie.

Na zakončenie tohto dlhého rozprávania som Vám ešte niečo chcel povedať: nezatvárajte sa v sebe a hľadajte riešenia. Ale nie podľa seba, ale riešenia, ktoré sú preskúmané a potvrdené. Nie chirurgické - škoda zdravia.

Z celého srdca Vám odporúčam MenMax. Mne neuveriteľne pomohol tento produkt. Môžem povedať, že zmenil môj život. Pravdaže na každého môže pôsobiť inak, ale som si istý že penis sa u každého zväčší minimálne o 4-5 cm.

Nižšie umiestnim odkaz pod ktorým nájdete podrobnejšie informácie ohľadom produktu MenMax. Veľa štastia Páni!

[Tu klikni pre získanie MenMax]